M1300-3506-B-11
Part Number:
M1300-3506-B-11
Description:
METRIC HEX STANDOFFSATIN CHROMEH
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm) Hex
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)