12STRORATXL100
Part Number:
12STRORATXL100
Description:
HOOK-UP STRND 12AWG ORANGE 100'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.128" (3.25mm)
Jacket Color :
Orange
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
12 AWG