M1359-5008-S-12
Part Number:
M1359-5008-S-12
Description:
METRIC HEX STANDOFFCLEAR ZINC8MM
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Length - Overall :
0.472" (12.00mm)