M2016-B-3506-S
Part Number:
M2016-B-3506-S
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.201" (5.10mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
0.461" (11.70mm)