M0512-3-B-12
Part Number:
M0512-3-B-12
Description:
METRIC ROUND SPACERCLEAR ZINCMET
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.126" (3.20mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.512" (13.00mm)