16STRGRATXL25
Part Number:
16STRGRATXL25
Description:
HOOK-UP STRND 16AWG 60V GRAY 25'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.088" (2.24mm)
Jacket Color :
Gray
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
16 AWG