16STRYELSXL25
Part Number:
16STRYELSXL25
Description:
HOOK-UP STRND 16AWG YELLOW 25'
In Stock:
50
Jacket (Insulation) Diameter :
0.118" (3.00mm)
Jacket Color :
Yellow
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
125°C
Voltage :
60V
Wire Gauge :
16 AWG