M1508-D-3005-S-12
Part Number:
M1508-D-3005-S-12
Description:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFCLEAR
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.598" (15.20mm)