M1508-C-3005-B
Part Number:
M1508-C-3005-B
Description:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.567" (14.40mm)