M1508-B-3005-B-5
Part Number:
M1508-B-3005-B-5
Description:
METRIC ROUND SWAGE STANDOFFNICKE
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.539" (13.70mm)