M0524-25-B-12
Part Number:
M0524-25-B-12
Description:
METRIC ROUND SPACERCLEAR ZINC4.5
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
0.106" (2.70mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.984" (25.00mm)