M1159-5008-S-12
Part Number:
M1159-5008-S-12
Description:
METRIC ROUND STANDOFFCLEAR ZINCR
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.394" (10.00mm)
Length - Overall :
0.472" (12.00mm)