M1300-3005-B-5
Part Number:
M1300-3005-B-5
Description:
METRIC HEX STANDOFFNICKEL HEX ST
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm) Hex
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)