M1452-5008-S-12
Part Number:
M1452-5008-S-12
Description:
METRIC HEX STANDOFFCLEAR ZINC13M
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.512" (13.00mm) Hex
Length - Overall :
0.197" (5.00mm)