M1300-3506-B-12
Part Number:
M1300-3506-B-12
Description:
METRIC HEX STANDOFFCLEAR ZINC6MM
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm) Hex
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)