M1350-3005-SS
Part Number:
M1350-3005-SS
Description:
METRIC HEX STANDOFFPLAIN STAINLE
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm) Hex
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)