JSO-T-01.65-01
Manufacturer:
Samtec, Inc.
Part Number:
JSO-T-01.65-01
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
JACK SCREW PRECISION BOARD STACK
Manufacturer :
Samtec, Inc.
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.065" (1.65mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)