M1224-5008-SS
Manufacturer:
RAF
Part Number:
M1224-5008-SS
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
METRIC ROUND STANDOFFPLAIN STAIN
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.512" (13.00mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
1.220" (31.00mm)