M1847-C-3005-SS
Part Number:
M1847-C-3005-SS
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.150" (3.80mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm)
Length - Overall :
0.724" (18.40mm)