M1401-4007-AL-22
Part Number:
M1401-4007-AL-22
Description:
METRIC HEX STANDOFFCLEAR ANODIZE
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Clear
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.394" (10.00mm) Hex
Length - Overall :
0.157" (4.00mm)