CRT24-2WH-250
Part Number:
CRT24-2WH-250
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG WHT
Jacket (Insulation) Diameter :
0.081" (2.06mm)
Jacket Color :
White
Length :
250.0' (76.2m)
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
10kV
Wire Gauge :
24 AWG