CRT26-6.5BK-100
Part Number:
CRT26-6.5BK-100
Description:
HOOK-UP STRND 26AWG BLACK
Jacket (Insulation) Diameter :
0.161" (4.09mm)
Jacket Color :
Black
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
32.5kV
Wire Gauge :
26 AWG