CRT18-6.5WH-100
Part Number:
CRT18-6.5WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
Jacket (Insulation) Diameter :
0.194" (4.93mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
32.5kV
Wire Gauge :
18 AWG