M1300-3506-S-28
Part Number:
M1300-3506-S-28
Description:
METRIC HEX STANDOFFZINC YELLOW6M
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Yellow
Diameter - Inside :
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm) Hex
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)