M1224-5008-AL
Part Number:
M1224-5008-AL
Description:
METRIC ROUND STANDOFFPLAIN ALUMI
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.512" (13.00mm)
Length - Overall :
1.220" (31.00mm)