M1839-A-3506-AL
Part Number:
M1839-A-3506-AL
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.150" (3.80mm)
Diameter - Outside :
0.236" (6.00mm)
Length - Overall :
0.350" (8.89mm)