CRT18-5BK-100
Part Number:
CRT18-5BK-100
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG BLACK
Jacket (Insulation) Diameter :
0.166" (4.22mm)
Jacket Color :
Black
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
25kV
Wire Gauge :
18 AWG