CRT14-4BK-100
Part Number:
CRT14-4BK-100
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG BLACK
Jacket (Insulation) Diameter :
0.164" (4.17mm)
Jacket Color :
Black
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
20kV
Wire Gauge :
14 AWG