CRT14-4RD-100
Part Number:
CRT14-4RD-100
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG RED
Jacket (Insulation) Diameter :
0.164" (4.17mm)
Jacket Color :
Red
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
20kV
Wire Gauge :
14 AWG