CRT20-5WH-100
Part Number:
CRT20-5WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 20AWG WHT
Jacket (Insulation) Diameter :
0.156" (3.96mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
25kV
Wire Gauge :
20 AWG