CRT12-3.5RD-100
Part Number:
CRT12-3.5RD-100
Description:
HOOK-UP STRND 12AWG RED
Jacket (Insulation) Diameter :
0.172" (4.37mm)
Jacket Color :
Red
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
17.5kV
Wire Gauge :
12 AWG