CRT18-4RD-100
Part Number:
CRT18-4RD-100
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG RED
Jacket (Insulation) Diameter :
0.145" (3.68mm)
Jacket Color :
Red
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
20kV
Wire Gauge :
18 AWG