CRT18-8BK-50
Part Number:
CRT18-8BK-50
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG 40KV BLK
Jacket (Insulation) Diameter :
0.225" (5.72mm)
Jacket Color :
Black
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
40kV
Wire Gauge :
18 AWG