M1000-3005-B-5
Part Number:
M1000-3005-B-5
Description:
METRIC ROUND STANDOFFNICKEL RD F
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.177" (4.50mm)
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)