CRT24-5WH-100
Part Number:
CRT24-5WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG WHT
Conductor Strand :
19/36
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.142" (3.61mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
25kV
Wire Gauge :
24 AWG