CRT24-5RD-100
Part Number:
CRT24-5RD-100
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG RED
Jacket (Insulation) Diameter :
0.142" (3.61mm)
Jacket Color :
Red
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
25kV
Wire Gauge :
24 AWG