CRT22-4WH-100
Part Number:
CRT22-4WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG WHT
Jacket (Insulation) Diameter :
0.127" (3.23mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
20kV
Wire Gauge :
22 AWG