M1467-6010-SS-20
Part Number:
M1467-6010-SS-20
Description:
METRIC HEX STANDOFFPASSIVATEHEX
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.512" (13.00mm) Hex
Length - Overall :
0.787" (20.00mm)