M0594-35-SS
Part Number:
M0594-35-SS
Description:
METRIC ROUND SPACERPLAIN STAINLE
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Diameter - Inside :
0.146" (3.70mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
0.197" (5.00mm)