CRT24-3.5WH-100
Part Number:
CRT24-3.5WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
Jacket (Insulation) Diameter :
0.112" (2.84mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
17.5kV
Wire Gauge :
24 AWG