M1100-3005-B
Part Number:
M1100-3005-B
Description:
METRIC ROUND STANDOFFPLAIN BRASS
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.315" (8.00mm)
Length - Overall :
0.118" (3.00mm)