CRT16-3WH-100
Part Number:
CRT16-3WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 16AWG WHT
Jacket (Insulation) Diameter :
0.129" (3.28mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
15kV
Wire Gauge :
16 AWG