M1401-4007-SS
Part Number:
M1401-4007-SS
Description:
METRIC HEX STANDOFFPLAIN STAINLE
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Diameter - Outside :
0.394" (10.00mm) Hex
Length - Overall :
0.157" (4.00mm)