M0654-4-S-43
Manufacturer:
RAF
Part Number:
M0654-4-S-43
Category:
Board Spacers, Standoffs
Description:
METRIC ROUND SPACERBLUE ZINC10MM
Manufacturer :
RAF
Category :
Board Spacers, Standoffs
Between Board Height :
0.594" (15.08mm)
Color :
Blue
Diameter - Inside :
0.169" (4.30mm)
Diameter - Outside :
0.394" (10.00mm)
Features :
Gender :
Female, Female
Length - Overall :
0.197" (5.00mm)