2671/36WH-1000
Part Number:
2671/36WH-1000
Description:
HOOK-UP STRND 36AWG WHT
Jacket (Insulation) Diameter :
0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.005" (0.13mm)
Jacket Color :
White
Operating Temperature :
-40°C ~ 80°C
Voltage :
150V
Wire Gauge :
36 AWG