CRT24-2RD-100
Part Number:
CRT24-2RD-100
Description:
HOOK-UP STRND 24AWG RED
Jacket (Insulation) Diameter :
0.081" (2.06mm)
Jacket Color :
Red
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
10kV
Wire Gauge :
24 AWG