CRT18-2.5WH-100
Part Number:
CRT18-2.5WH-100
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG WHITE
Conductor Strand :
19/30
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.114" (2.89mm)
Jacket Color :
White
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
12.5kV
Wire Gauge :
18 AWG