CRT18-5WH-50
Part Number:
CRT18-5WH-50
Description:
HOOK-UP STRND 18AWG WHT
Conductor Strand :
19/30
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.166" (4.22mm)
Jacket Color :
White
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
25kV
Wire Gauge :
18 AWG