CRT22-3RD-100
Part Number:
CRT22-3RD-100
Description:
HOOK-UP STRND 22AWG RED
Conductor Strand :
19/34
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.107" (2.72mm)
Jacket Color :
Red
Length :
100.0' (30.5m)
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
15kV
Wire Gauge :
22 AWG