CRT14-3RD-50
Part Number:
CRT14-3RD-50
Description:
HOOK-UP STRND 14AWG 15KV RED
Jacket (Insulation) Diameter :
0.144" (3.66mm)
Jacket Color :
Red
Length :
50.00' (15.24m)
Operating Temperature :
-90°C ~ 200°C
Voltage :
15kV
Wire Gauge :
14 AWG